"Емілія"

   24 грудня 2015 року учні 7-А класу школи №5 організували велику благодійну акцію «Подаруй дитині свято!». Написавши оголошення, «School News» розповсюдила інформацію про збір коштів та речей по школі. «Кухня Навиворіт» в рамках акції організувала ярмарку, таким чином зібрала частину коштів. «Avalanche» зробили ігрову кімнату. Через декілька днів на наше оголошення відгукнулися учні інших класів, батьки, вчителі. Вони здали іграшки, речі та дитячий одяг. Усі речі ми передали дітям-сиротам у «Дім Малютки». Зібрані 2500 грн. ми вирішили віддати хворій дитині, яка дуже потребує допомоги на лікування. Разом з класним керівником – Василиною Василівною, декілька учнів нашого класу відвідали дитячу обласну лікарню. Ми завітали до маленької дівчинки – Емілії. Її мати – Ольга має ще 2-х дітей. Емілія народилася хворою та з дуже малою вагою, і тому разом з мамою вже 5 місяців проживає в лікарні. «Ім’я дитині вибрав чоловік», - казала Ольга, - «Емілія – означає сильна духом, вольова людина. Їй насправді треба бути сильною, тому що прийдеться подолати в житті багато перешкод». Коли жінка говорила ці слова – ми розплакалися… Ми щиро хотіли допомогти дівчинці. Давши Ользі кошти, які назбирали, ми пішли. При виході з лікарні разом з Василиною Василівною усі учні помолилися в капличці.
   Ми віримо, що Емілія одужає! Дякуємо всім, хто долучився до нашої спільної акції!

"Новорічна дискотека"

   24 грудня 2015 року у 7-А класі відбулася Новорічна дискотека. Ініціатором цього свята була група „AVALANCHE”. Проводилось багато цікавих вікторин та конкурсів. Нам було весело та цікаво! На завершення дискотеки учасники групи „Кухня навиворіт” організували чаювання з різними смаколиками. Загалом дискотека вдалася! А група журналістів „School News” написала цю замітку, яку Ви зараз читаєте!

«Кухня Навиворіт» 

   25 грудня відбулася виставка на тему: "Зима...Кухня...Діти!", організована групою «Кухня Навиворіт» 7-А класу. Виставка була дуже цікава, захоплююча, всі вироби зроблені своїми руками. На виставці були представлені такі експонати: ялинка з макаронів і паперу, ангели, будиночок з макаронів, іграшки з овочів та фруктів. Новорічні експонати були представлені спочатку у холі школи, а потім в учительській. Учителям і дітям нашої школи вони дуже сподобалися. Вони побажали продовжувати нам у цьому ж дусі!

«День святого Валентина» 

   4 лютого відбулися веселі ігри за участі учнів 7-А класу та Ірини Тадеївни на тему свята Святого Валентина. Учні були поділені на пари. Також було визначено 3-х ведучих. Відбулося 4 конкурси. Спочатку гравці складали сердечко із пазлів на швидкість, а потім хлопці говорили приємні слова дівчатам на задану букву. Далі ми відгадували цікаві загадки. Опісля хлопцям зав’язали очі і вони насліпо шукали поміж інших дівчат свою партнерку. Нам дуже сподобалося і ми очікуємо нових зустрічей із Іриною Тадеївною! Разом ми – молоді охоронці природи!!!

«Відпочиваємо разом»

 15 листопада 2018 року 10-А клас мав шанс побувати на чудовому концерті молодої співачки, яка пише прекрасні українські пісні, Олі Монастирської. Кожна мелодія глибоко торкнулася сердець учнів, зворушила та залишила приємний відпечаток спогадів.

 

«День української писемності та мови»

У День української писемності та мови, на Українському радіо традиційно відбувається радіодиктант національної єдності. Цю акцію започатковано з 2000 року. Відтоді щороку всі охочі можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та не стільки з'ясувати, чи добре знають українську мову, як продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово. Ось і цього року 2018 10-А радо приєднався до всеукраїнського заходу.

«Чернівці – Кам’янець Подільський – Хотин»

Українці! Ми – народ священний, Що розвивався з глибини віків… Тризуб, герб наш, - символ є знаменний, Що залишився нам від руських ще князів…(Савельєва І.Я) Наше майбутнє завжди стоїть на пів дорозі з теперішнім та минулим. Тому, “Хто ми?”, “Ким були наші діди-прадіди?”, “Звідки беруть початок корені походження нашої нації?”, - на усі ці та інші питання не можливо відповісти, не знаючи історії рідного краю. Ось чому, одному з елементів виховання класного колективу, а саме – патріотичному вихованню, я приділяю особливу увагу. Під час екскурсів крізь століття мої діти знайомляться з історичними віхами нашої країни та державності, набувають соціального досвіду, високої культури міжнаціональних взаємин, формують потреби та уміння жити в громадському суспільстві, духовності та фізичної досконалості, моральної, художньо-естетичної культури, виховуючи у собі свідомого громадянина та патріота. Але, саме поїздка за маршрутом Чернівці – Кам’янець Подільський – Хотин з чітко розробленим сценарієм та квестом у фортифікаційних спорудах справила неабияке враження на моїх учнів, яке до нинішнього дня супроводжується шквалом позитивних емоцій.

 

Кам’янець – Подільський. Осіння мандрівка 7-А класу
Проект 7-А класу
Тренінг для учнів 7-А класу

Зустріч із отцем Олегом [School news]
Екскурсія на телебачення [School News]
Оберіг для воїна
Проект «Корона Польського виховання» [School News]

Вітаємо з перемогою у змаганнях зі спортивного танцю!
Співпраця з ТНЕУ [9-А клас]

Learning English is fun! [9-А клас]
Flex-історія: Лист із Колорадо
Flex-історія: Лист із Колорадо [2]

Flex-історія: Лист із Колорадо [3]
Урок пам’яті "Ціна чужої війни" [10-А клас]
Flex-історія: Лист із Колорадо [4]
Flex-історія: Лист із Колорадо [5]

Flex-історія: Лист із Південної Кароліни [1]
Ми - випускники! Лист одинадцятикласниці

Поділіться з друзями