Уже доброю традицією у школі стало проведення шкільного етапу міського конкурсу «Парадигма освітніх інновацій», який організовується  для педагогічних працівників. Сьогодення вимагає від сучасних педагогів вміння бути фахівцями високого рівня, носіями сучасних знань у галузі інноваційних засобів навчання. Тому Конкурс проводиться з метою підтримки талановитих та ініціативних вчителів, які прагнуть підвищити власну професійну майстерність, популяризувати свої педагогічні здобутки. Мета конкурсу – удосконалення освітнього процесу та методичної роботи, сприяння розвитку професійної компетентності педагогічних працівників, виявлення та поширення їх кращого педагогічного досвіду, інноваційних форм і методів навчання і виховання у закладі  освіти.

Цьогоріч педагоги Бідна Оксана Мирославівна, учителька початкових класів, Горяча Василина Василівна, учителька польської мови, Савельєва Ірина Ярославівна, учителька англійської мови, Думанська Наталія Олександрівна, психолог школи, Дідух Наталія Володимирівна,  учителька польської мови, Якушевич Тетяна Василівна, учителька англійської мови та Комуніцька Інна Василівна, учителька англійської мови представили педагогічні здобутки та перспективні моделі  власного професійного розвитку на конкурсі, який відбувся у школі 01 листопада 2021року, у двох напрямках: «Проєкт професійної траєкторії вчителя» та «Просвітницькі та профілактичні заняття, спрямовані на формування позитивної життєвої перспективи у підлітків і навичок вирішення проблемних ситуацій».

Компетентним журі була визначені переможці Конкурсу:

І місце – Горячу Василину Василівну, учительку польської мови;

ІІ місце – Савельєву Ірину Ярославівну, учительку англійської мови;

ІІІ місце – Якушевич Тетяну Василівну – учительку англійської мови

Вітаємо наших вчителів і бажаємо успіхів!

Натисніть на зображенні, щоб перейти до перегляду файлу:

Матеріали переможців шкільного етапу:

Натисніть на зображення, щоб перейти до перегляду файлу: