ВІТАЄМО

Мариніну Ольгу Іванівну, заступника директора школи, яка стала переможцем ХІ міського конкурсу педпрацівників «Парадигма освітніх інновацій. Із конкурсною роботою Програма інтегрованого курсу “Формування базових фізичних компетентностей учнів профільної школи з використанням німецької мови за методикою CLIL”, розробленою для 10 класу (профільно-адаптаційний цикл) профільної школи, Ольга Іванівна виборола ІІ місце в номінації «Стратегічні вектори профілізації».

Гарний, справжній вчитель ніколи не повинен зупинятись на досягнутому, він просто зобов’язаний постійно вести пошук нових форм та методів навчання і, відповідно, рухатися уперед, у ногу з часом, до нових вершин педагогічної майстерності.