Learning English is fun! [9-А клас]

02.02.2018   Administrator   Категорія: Новини

Learning English is fun! Під таким девізом пройшла З 27.11 – 02.12 2017 Міжнародна мовна школа в ТНЕУ, в інституті міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина, на кафедрі міжнародних економічних відносин. Це був насправді інтенсивний, пізнавальний та цікавий тренінг з розвитку спонтанного мовлення англійською мовою для наших учнів 9-А класу, де вони отримали цінний досвід, незабутні враження та можливість спілкуватися з носіями мови. Тому Величезне Спасибі кафедрі міжнародних економічних відносин, а зокрема Ігору Таранову та Тетяні Бучинській, за те, що вкотре залучають наших вихованців ТСШ№5 до співпраці. Творчого їм натхнення та успіхів у всіх починаннях! З нетерпінням чекаємо на новий проект!