Тренінг для учнів 7-А класу

24.03.2016   Administrator   Категорія: Новини

23 березня 2016 року відбувся тренінг координатора міжнародного проекту «Корона польського виховання» Петра Хімейчука для учнів 7-А класу.
   Учасники тренінгу підвели підсумки семестру, протягом якого вони активно працювали у командах журналістів, аніматорів та кухарів. Завдяки командній роботі учні навчилися організаторським здібностям, знаходити потрібну інформацію та правильно її використовувати, співпрацювати зі своїми однокласниками та презентувати свою роботу. За активну роботу у першому семестрі учасників проекту нагороджено відповідними сертифікатами та подарунками.
   Під час тренінгу учні мали можливість обговорити плани на наступний семестр та отримати практичні рекомендації щодо покращення їхньої діяльності.