Свято Знань у 9-А класі. Я люблю Україну!

“Світе, візьми моє дитя за руку – сьогодні він… йде до школи… і для нього почнеться велика пригода… Щоб вижити в цьому світі, йому знадобляться віра, любов і відвага. Навчи його, що якщо є негідник, то десь неодмінно є герой, якщо є ворог, то неодмінно є друг. Спробуй дати синові силу не йти за натовпом…Навчи його прислухатися до інших, але проціджувати почуте крізь сито правдивости і вибирати тільки те добротне, що залишається. Світе, вчи його лагідно, але не цяцькайся з ним, справжня-бо сталь гартується в огні.” – А. Лінкольн.

Саме такими словами розпочався Перший урок в 9-А класі. Через епідемічну ситуацію щодо COVID-19 ми змушені були провести цей урок на свіжому повітрі. В 9.30 ми зібралися в "комплексному трансфер-містечку", яке було відкрите 28 серпня 2020р. на вул. Качали. Учні поділилися своїми очікуваннями на новий навчальний рік, а класний керівник розказала про особливості змішаного навчання, ознайомила з правилами поведінки та рекомендаціями МОЗ щодо індивідуального захисту від інфекції в умовах пандемії.

Акція “Ми різні, але ми разом”
Вітаємо з призерством у Чемпіонаті України з лижного фрістайлу!

Цікава осіння екскурсія 6-А класу
Вінниця - Умань. Екскурсійна мандрівка 6-А класу
Козацькі забави - 2018

День захисту тварин [7-А клас]