Цікава осіння екскурсія 6-А класу

23.10.2017   Administrator   Категорія: Не тільки навчаємось, а й відпочиваємо

16 жовтня 2017 року ми, учні 6-А класу, відправились в осінню подорож. Наш цікавий маршрут було продумано до дрібниць заздалегідь:Хрещатик-Чернівці-Хотин. Монастир у Хрещатику вразив своєю древньою історією. Дорогою ми зупинялися, щоб помилуватися панорамою міста Заліщики, де мали сніданок на природі. Бабине літо, яке панувало того дня на Заході України зігріло нас справжнім осіннім теплом. Дністровський каньйон з повноводною річкою не залишив нікого байдужим.

Величні старовинні вулиці та будівлі Чернівців надовго запам’ятаються нам, цікаві розповіді професійного екскурсовода відкрили завісу у найпотаємніші факти з життя міста.Особливо вразило й заворожило Венеціанське дзеркало, якому 100 років. Дуже гарне восени тюльпанове дерево з жовтим листям.

Обід в Чікен Хаті нас звичайно порадував різними смаколиками.

У Хотин ми доїхали під кінець нашої екскурсії, тому, на жаль, не встигли до закриття,тому огляд  провели ззовні фортеці. На пам’ять було зроблено багато спільних фото для класного архіву.

Мені дуже сподобалося подорожувати містами нашої України разом з друзями та однокласниками.

Смільська Лілія, учениця 6-А класу