Свято Матері у 7-А класі - "Все починається з мами..."

13.05.2019   Administrator   Категорія: Новини

Надворі – весна. Все ожило, буяє ясним цвітом і зеленню. І саме тепер, коли розцвітають яскраві квіти і дзвенить веселий пташиний спів, подуває теплий весняний вітерець – приходить свято наших найдорожчих людей, наших мам.

Саме напередодні Свята Матері учні 7-А класу привітали своїх матерів у стінах рідної школи. Школярі підготували зворушливий захід для своїх найдорожчих людей – «Все починається з мами…».

Під час виступу діти віддали шану і Матері Божій, яка завжди нас охороняє і заступає, і Матері-Україні, яка виряджала і зараз виряджає своїх синів на боротьбу за рідний край, і своїй рідній матусі.

В рамках дійства діти декламували вірші, співали пісні, розігрували сценки, разом з мамами брали участь у конкурсі «Наскільки добре я знаю свою маму».

В кінці свята кожен учень привітав свою маму, сказавши «дякую» за добро, любов, терпіння, увагу. Школярі подарували матерям квіти та дипломи «Найкращої на землі мами».