Свято Першого дзвоника у 5-А класі

Наші події у 2023-2024 навчальному році:

Бесіда з інспектором у 5-А класі. Протидія булінгу

Свято Знань у 2-А класі. Я люблю Україну!

Навчальний рік у нашому 2-А розпочався незвично. По-перше, ми не змогли зібратись усі разом… Довелось іти до школи по групах. І це дуже прикро, адже у клас прийшли нові учні, й усім хотілось з ними познайомитись.

Та урок-вікторина «Я люблю Україну» розвіяв усі наші страхи та прикрощі. Адже, за кожну правильну відповідь ми отримували солодкий «бал». Кожен  учень поніс додому жменю «балів». Здрастуй школо!

Урок  "Гідність у щоденних вчинках" [2-А клас]

Сьогодні у нас був урок Гідності та свободи. Ми обговорили, що таке «гідність» та «свобода» людини. Чому саме 21 листопада відзначають цей день. Переглянули відео про Майдан https://www.youtube.com/watch?v=iwDxurU9akg, яке розчулило учнів до сліз. На скільки запитань довелось дати відповідь: Хто винен? Чому так жорстоко поводились «беркутів ці» з людьми? Хто дозволяв бити беззбройних?...

Перегляд мультфільму "Голодний дух" [1-А клас]
Просвітницько-профілактичне заняття у 1-А класі