Woher kommt das Rauschen in den Muscheln? STEM-урок у 5-А класі

18.04.2024   Administrator   Категорія: Інтегровані уроки

Woher kommt das Rauschen in den Muscheln? Звідки з‘являється шум у мушлях?
Таке дослідження провели учні 5-А класу разом з учителькою німецької мови Дурай О. Д. та науковцем з Німеччини Крістофом. На деякий час учні стали студентами Дитячого цифрового університету (Kinderuni-Goethe-Institut) факультету « Природа». Під час лекції пана Енштейна і пані Шлау діти віртуально побували у магазині, у лісі, у студії звуку. Слухали шум моря у мушлі, шелестіння листя, дзюркотіння струмка, уявляли собі море, бачили зображення звуку на мікшерному пульті. А також ознайомилися з новими словами та виразами до теми (Гра «Лови слова»), виконували різні цікаві завдання, висловлювали власні припущення, дискутували, брали участь у міні- проекті.
У кінці уроку юні дослідники зробили висновок, що найбільш ймовірним поясненням звуку, що утворюється всередині мушлі, є навколишній шум, який резонує всередині неї. Тобто, з мушлі ми чуємо не шум моря, а змінений шум вуличного руху. Відповідно, якщо піти до лісу, то у мушлі можна почути шелестіння листя і дзюркотіння струмка. Урок сподобався усім, був дуже цікавим і пізнавальним.

Інтегровані Уроки Kinderuni-Goethe-Institut