1. Загальні положення конкурсу

1.1. Правила конкурсного приймання учнів до п’ятого класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області на 2018-2019 навчальний рік складено на основі Листа МОН України № 1/9-320 від 18.05.2018р. «Роз’яснення щодо окремих питань зарахування до спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням окремих предметів, гімназій, ліцеїв, колегіумів державної та комунальної форм власності».

1.2. До п’ятих класів приймаються випускники четвертих класів, які у молодшій школі вивчали англійську мову.

1.3. Поза конкурсом зараховуються випускники четвертих класів, які нагороджені Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні». Прийом документів поза конкурсом  проводиться у період з 30 травня до 5 червня 2018 року.

1.4. Після завершення позаконкурсного прийому документів, за наявності вільних  місць, проводиться конкурсний відбір на наявні вакантні місця випускників четвертих класів.

2. Організація конкурсу

2.1. Для участі в конкурсі батьки учнів подають особисту заяву та табель за четвертий клас у період з 30 травня по 5 червня 2018 року.

2.2. Конкурсний відбір проводиться конкурсною педагогічною комісією, склад якої затверджується наказом директора школи за погодженням із радою школи.

2.3. Конкурсна педагогічна комісія складає конкурсні письмові завдання і подає їх на затвердження директорові школи.

2.4. Учні, які претендують на зарахування у 5 клас, виконують конкурсні письмові роботи з англійської мови.

2.5. Метою конкурсного відбору є підбір найбільш підготовлених учнів для поглибленого вивчення іноземних мов у старших класах школи.

2.6. Підсумки конкурсу підводяться на засіданні конкурсної комісії, рішення якої оформляються відповідним протоколом.

3. Порядок зарахування

3.1. Учні, які успішно пройшли конкурсний відбір, зараховуються до школи наказом директора, що видається на  підставі рішення конкурсної комісії не пізніше 8 червня.

3.2. У разі незгоди з рішенням конкурсної комісії, батьки і учні можуть звернутися до голови цієї  комісії із апеляцією. Апеляція подається протягом трьох днів з дня оголошення результатів конкурсу і розглядається протягом тижня з дня подання.

3.3. У разі незгоди батьків з рішенням апеляційної комісії за ними залишається право оскаржити це рішення в управлінні освіти і науки Тернопільської міської ради.

3.4. Особи, які не приступили до занять без поважних причин протягом 10 днів після початку навчального року, відраховуються із школи.

4. Контроль за проведенням конкурсу

4.1. Директор навчального закладу несе персональну відповідальність за дотримання вимог даних Правил.