Завдання для учнів 8-А та 8-Б класу

Мігель де Сервантес «Дон Кіхот»

Прочитати розділи 1,2,3,7,8 (частина перша)

Опрацювати в підручнику с.234-236, 250-251

Підготуватися до контрольної роботи за темою «Література Відродження» ( Ф. Петрарка, В.Шекспір, М.Сервантес)

Завдання для учнів 8-В класу

- Уміти характеризувати образи Дон Кіхота та Санчо Панси;

- повторити термін «вічний образ у літературі» та увесь матеріал з теми «Відродження».

Наступні твори, які потрібно прочитати у повному обсязі:

• Мольєр «Міщанин-шляхтич»,
  • Антуан де Сент Екзюпері «Маленький принц»,

Річард Бах «Чайка Джонатан Лівінгстон».

Підсумкова контрольна робота 8-В клас
онтрольну роботу писати на аркуші із зошита в лінійку. Вчитель - Гуменюк Г.П. Зворотній зв'язок - [email protected] / viber: +380983167647)

1.Визначте  часові межі культурного напряму «бароко» та  поясніть його трактування.

2.Як ви розтлумачите назву твору Мольєра «Міщанин-шляхтич»?

3.Дайте  характеристику одному з образів комедії  Мольєра за вибором: Доранту, Дорімені, пані Журден, Клеонту.

4.Чим твір А.де Сент-Екзюпері «Маленький принц» відрізняється від традиційних літературних казок?

5. Які моральні цінності обстоює автор у казці-притчі «Маленький принц»?

6. Порівняйте образи Прометея, Дон Кіхота і чайки Джонатана Лівінгстона. Що між ними є спільного?