Завдання для учнів 11-А та 11-Б класу

Прочитати оповідання Генріха Белля «Подорожній, коли ти прийдеш у Спа…».

Опрацювати у підручнику с.171-178.

Переглянути відеоматеріал експрес-уроку 14. Г.Белль. «Подорожній, коли ти прийдеш у Спа…» (автор – учитель К.С. Ніколенко):

Прочитати вірш Пауля Целана «Фуга смерті», опрацювати с.192-195

Переглянути матеріал експрес-уроку 15. П.Целан. Фуга смерті (автор – кандидат філологічних наук Б.В. Стороха):

Підготуватися до контрольної роботи за темою «Антиутопія у світовій літературі», «Проблеми війни і миру в літературі ХХ століття».

Завдання для учнів 11–В класу

- Підготуватись до написання есе за творчістю Джорджа Оруелла, Генріха Белля, Пауля Целана;

- ознайомитись із статтею підручника «Людина та пошуки сенсу існування в прозі другої половини ХХ століття» (с. 200);

- опрацювати життєвий й творчий шлях Ернеста Міллера Гемінгвея (с. 201 – 207);

- скласти письмово хронологічну таблицю життєвого і творчого шляху Е. Гемінгвея; прочитати його повість «Старий і море».

Підсумкова контрольна робота 11-В клас
онтрольну роботу писати на аркуші із зошита в лінійку. Вчитель - Гуменюк Г.П. Зворотній зв'язок - [email protected] / viber: +380983167647)

1. Про що свідчить назва твору Е .Гемінгвея «Старий і море»? Чому цей твір називають повістю-притчею?
  2. Схарактеризуйте образ  старого рибалки Сантьяго в повісті Е.Гемінгвея «Старий і море». Що, на вашу думку, є особливого в образі цієї «маленької людини»?
  3. Чого навчає ця повість Е.Гемінгвея?
  4. У чому суть «магічного реалізму» як художнього методу? Чим відрізняєтися «магічний реалізм» від традиційного реалізму?
  5. Визначте тему твору Г.Маркеса «Стариган з крилами» та  розкрийте її.
  6. Чи потрібні людині крила? Де взяти крила для душі?