Завдання для 5-Б класу

Історія України. Роман Пастушенко. Вступ до історії: підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

Урок № 1
Тема: Революція Гідності. Опрацювати сторінки підручника ст. 129-131. У зошиті записати відповідь на питання №3 ст.129.

Урок № 2.
Тема: Правові пам’ятки України. Опрацювати параграф 19. Записати у зошит відповіді до джерел ст. 189-190 (на вибір 2 завдання, дати відповіді на запитання до документа).

Урок № 3.
Практична робота «Пам’ятки рідного краю»
1. Учні готують на вибір розповіді про пам’ятники (фотоколажі, відеорепортажі) нашого краю чи виконують завдання з підручника, ст. 191.

Усі практичні, фотоколажі та відеорепортажі до 03. 04 відскановані або сфотографовані переслати на електронну пошту вчителя:
[email protected]

Дорогі мої пятикласники, дуже скучив за Вами і радію, що маю можливість знову спілкуватись  із Вами,правда онлайн.

Спочатку хочу подякувати  вчителям, які такий тривалий час заміняли мене і у яких залишились тільки позитивні відгуки про роботу кожного із Вас.

Ми з Вами наближаємось до закінчення навчального року і кожного із Вас напевно хвилює питання про річне оцінювання. Не переживайте. Кожному із Вас буде виставлена річна оцінка на основі підсумкової оцінки за перший семестр та тематичних і поточних оцінок за січень-березень. До уваги будуть взяті і ті роботи, які Ви виконували під час вимушеного карантину.

Надіюсь, що Ви всі переглядаєте уроки з історії відповідно до розкладу уроків Всеукраїнської школи онлайн та читаєте параграфи підручника з історії.

А тепер завдання для підсумкової контрольної роботи:

(Ви повинні надіслати їх на мою електронну адресу до 14 травня)

1.Підготуйте невелику розповідь на тему «Участь моєї родини у розбудові України». Попросіть рідних допомогти Вам виконати це завдання. При виконанні цього завдання не думайте про високі матерії, адже кожен українець приймає посильну участь у цьому процесі.

2. Намалюйте лінію (шкалу) часу та ромістіть на ній основні події з історії Вашої родини.

Крім того,пропоную декілька творчих завдань на Ваш вибір. Ці завдання є необов’язковими, їх  виконують ті, хто побажає та має до цього натхнення. Надіюсь, що таких серед Вас чимало. Ці творчі завдання мають бути пов’язані із подією (або подіями) з історії України, які Вас найбільше вразили або зацікавили:

• Намалюй ілюстрацію до цієї події;
  • Склади вірш про цю подію;
  • Склади кросворд.

При бажанні Ви можете звязуватись зі мною по вайберу  0672601676, або писати на мою електронну пошту  povroznyk@yahoo.com. Вітатиметься також розміщення Ваших творчих завдань у Вашій класній вайбер-групі.

Бажаю усім Вам міцного здоровя. Дотримуйтесь карантину і все у нас з Вами буде добре.

Петро Іванович Поврозник