Фестиваль- конкурс авторської учнівської поезії «Молімося за Україну! Вона у нас єдина»

21.04.2015   Administrator   Категорія: Новини

21 квітня у ТЗОШ №18 відбувся фестиваль- конкурс авторської учнівської поезії  «Молімося за Україну! Вона у нас єдина». Учениця 6-Б класу нашої школи, Воробець Тамара, не лише пройшла відбірковий тур, а й перемогла у номінації "Юне дарування", отримала грамоту управління освіти і науки Тернопільської міської ради та поетичну збірку Марії Гуменюк «І рани пам'яті ячать...» у подарунок.

І ще один приємний бонус: вірш Тамари надрукували у поетичному альманасі "Поезії обдарованих дітей Тернополя", що виданий за сприяння творчої групи шкільних бібліотекарів. Вітаємо нашу талановиту переможницю та бажаємо подальших успіхів!

Поетичний Альманах 5 Школа Тернопіль