Загальношкільна проща до Зарваниці

03.06.2016   Administrator   Категорія: Не тільки навчаємось, а й відпочиваємо

Щороку, на початку червня, у День захисту дітей, Тернопільська спеціалізована школа №5 має духовну віднову – паломницьку поїздку до Марійського Духовного центру села Зарваниця. Учителі та сотні дітей, на чолі з братами-семінаристами, вирушили й цьогоріч до Зарваниці, щоб подякувати Богові за минулий навчальний рік. Після Святої літургії студенти Духовної семінарії імені Патріарха Йосипа Сліпого проводять духовні науки для учнів та вчителів, моляться разом з ними Хресну дорогу, також організовують різні забави, навчають духовних пісень. П’ята школа може гордитися такою традицією, адже духовне виховання юного покоління – це величезний крок у розвитку гідної, цілеспрямованої, духовної особистості.