Прогулянка осіннім містом Лева [8-Б та 9-Б клас]

02.11.2016   Administrator   Категорія: Не тільки навчаємось, а й відпочиваємо

29 жовтня учні 8-Б та 9-Б класів здійснили екскурсію до Львова. Хоч місто Лева зустріло школярів прохолодою та сірою мрякою, та настрій цим не зіпсувало. Юні туристи побували у залах львівської Аптеки-музею та королівських палатах Львівського історичного музею, помилувалися неповторною красою Домініканського собору, розкішшю Оперного театру та химерністю Дому легенд. Також учні відвідали Львівську майстерню шоколаду, поласували цукерками, придбали невеличкі солодкі подарунки своїм рідним. Сподобалась усім Львівська копальня кави, у якій діти пробиралися темними лабіринтами. Звичайно, перепочинком був Макдональдс ;). Прогулюватися осінім Львовом - одне задоволення, адже, що не будинок - то пам'ятка архітектури. День пролетів дуже швидко. Усі були трішки втомлені , але надзвичайно щасливі та захоплені, тому з піднесеним настроєм поверталися до рідного міста.

Домініканський собор

Аптека-музей