Екскурсія в музей ексклюзивних автомобілів "Ретро-Кортеж" [8-Б клас]

19.09.2016   Administrator   Категорія: Не тільки навчаємось, а й відпочиваємо

15 вересня 2016 року учні 8-Б класу нашої школи вирушили на екскурсію в музей ексклюзивних автомобілів "Ретро-Кортеж", де мали можливість оглянути експозиції музею сучасного військового обладнання, та виставку світлин соціального мультимедійного проекту "Переможці". Школярі змогли детально ознайомитися, доторкнутися, сфотографуватися з елітними автомобілями, мотоциклами, бойовою розвідувальною машиною та чудернацькими машинами, зробленими з металевих відходів. Зацікавила дітей і експозиція музею, присвячена військовому обладнанню, яке використовується під час ведення бойових дій на сході нашої країни. Адже ці речі - із передової, речі, отримані від учасників АТО, від волонтерів, військових капеланів. Уважно вислухали учні і 18 приголомшливих історій життя героїв незалежної України, які вражають до глибини душі та закарбовуються в пам"яті назавжди. Про ці подвиги, переживання, віру в майбутнє та повноцінне життя повинні знати усі. Історії, що увійшли до проекту "Переможці" – приклад для нас, приклад не тільки патріотизму та самопожертви, а й віри в себе.