Тріумф нашої учениці на міжнародних конкурсах

04.09.2017   Administrator   Категорія: Міжнародне співробітництво

У березні-квітні 2017 року в м. Люблін (Республіка Польща) проходив  ІІ міжнародний літературний конкурс на честь 700-ліття міста Любліна, у якому брали участь  169 учасників із різних країн світу. Україна  має І місце (Росія–ІІ місце, Чехія– ІІІ місце). Завдячуючи Владиславі Боцян, учениці 8-Б класу нашої школи (яка і у 2016 році була переможницею І міжнародного літературного конкурсу), знову маємо І місце у цьому ж міжнародному літературному конкурсі. Щиро вітаємо Владиславу Боцян, яка здобула ще дві перемоги (І місця) у Міжнародних літературних конкурсах. Урочистість ІІ конкурсу відбулася 19 травня у місті Новий Сонч (Республіка Польща). Тема мультимедії конкурсу – пам’ять про військового льотчика Станіслава Скальського. На українській землі 1918 року, у сім’ї поляків народився син Станіслав, який зокрема 5 років жив разом з родиною у місті Збаражі, потім у місті Дубно, де навчався і закінчив школу. Дитячу мрію бути льотчиком здійснив у 1935 році.  На початку ІІ світової війни – польські військові льотчики були передислоковані до Англії.  С.Скальський під час битви за Англію став героєм. Пам’ять про військового льотчика С.Скальського, який народився в Україні м. Кодима (Одеська область), пам’ятають і вшановують не тільки у Польщі, але і у Англії та Україні. Третя урочистість –відбулась 22 травня у Поморському воєводстві (Республіка Польща) м. Слупськ  (столиці міжнародних літературних конкурсів) на ХХХІІІ Міжнародному літературному конкурсі ім. Ванди Хотомської. Владислава написала легенду про слупських лелек і намалювала до праці 2 малюнки.  Журі конкурсу визнало легендутернополянки однією із найкращих серед майже 9000 праць. Цінні нагороди та дипломиВладиславі вручали президенти міст у яких проходили вищезгадані конкурси. За 2016-2017 навчальний рік,  Владислава Боцян здобула три перші місця у престижних Міжнародних літературних конкурсах.