Інформація про міжнародні іспити з німецької мови 2018

19.06.2018   Administrator   Категорія: Міжнародне співробітництво

Уже четвертий рік поспіль учні школи №5 складають міжнародні іспити на знання німецької мови. П’ята школа міста Тернополя – єдиний загальноосвітній навчальний заклад області, який бере участь у проекті від Goethe-Institut (Гете-Інституту) в Україні «Міжнародні сертифікати з німецької мови для учнів». Цьогоріч шестеро учнів 8-х класів: Сапужак Божена, Микитишин Артем, Приймак Соломія, Лазарук Анжела, Михайлишин Ірина, Мукан Павло (вчитель Мариніна О.І.) успішно склали міжнародний іспит з німецької мови на рівень А2 (Goethe-ZertifikatA2 fürJugendliche – Fit in Deutsch) за шестиступеневою шкалою вмінь і навичок Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти (ЗЄР).

5-та школа отримала офіційний статус Партнера Goethe-Institut в Україні "Goethe - Geprüft" в рамках проекту "Іспити у школах" та нагороджена Грамотою за тривалу співпрацю.