День цивільної оборони у школі [2016]

14.04.2016   Administrator   Категорія: Документація

13 квітня у нашій школі проходив День цивільного захисту, в рамках якого було організовано ряд заходів:
- пропаганда цивільного захисту;
- забезпечення безпеки життєдіяльності людини у разі виникнення надзвичайних ситуацій;
- відкриті уроки за програмою ЦО;
- відпрацювання дій учнів та постійного складу школи у випадку   виникнення пожежі;
- огляд-конкурс фотогазет, плакатів з теми: Захист людини у надзвичайних ситуаціях».
   Діти та педагоги мали змогу побачити роботу працівників ДСНС України у Тернопільській області, ознайомитися з спецтехнікою та спорядженням й на практиці навчитися користуватися первинними засобами пожежогасіння. А найбільше усіх порадували кіногологи позаштатної пошуково-рятувальної групи Управління ДСНС :).
   Подібні заходи є своєрідним підведенням підсумків засвоєння учнями, протягом навчального року, матеріалу з питань цивільного захисту.  Керівний склад, формування, працівники школи та учні здобули практичний досвід виконання заходів Цивільної оборони, дій за сигналами оповіщення та інформування населення, проведення рятувальних робіт. Такі заходи потрібно проводити частіше, вони допомагають попереджати та не допускати серед дітей і підлітків травматизму та загибелі. Це наша можливість навчити підростаюче покоління правильній поведінці при пожежі та в надзвичайних ситуаціях, адже вони наше майбутнє.

До Вашої уваги відеорепортаж з Дня цивільної оборони-2016:

День Цивільної Оборони