"Школо, вишиванку вдягни! "

13.10.2016   Administrator   Категорія: Шкільні свята

У переддень свята   Покрови Пресвятої Богородиці уся наша школа прибралась по святковому: старовинні рушники у коридорах, дитячі малюнки на стінах та майже усі вчителі й учні у вишиванках. Адже це - своєрідний дрес-код дня. Українська вишивка є одним з небагатьох національних брендів, відомих у всьому світі. Наше завдання – не розгубити мистецтво вишивання, не забути власної національної культури та передати наступним поколінням. Дякуємо усім учасникам нашого візерункового святкового дійства, адже час, проведений у спілкуванні з найдавнішим видом українського мистецтва був надзвичайно приємним для всіх.

Більше фотографій можна переглянути тут.

Як своєрідний підсумок нашого свята, в актовій залі школи відбувся конкурс-дефіле "Школо, вишиванку вдягни", який складався із трьох етапів: учасники з 1-4 класів, 5-8 класів, 9-11 класи і, звісно ж , чарівні вчителі ;)

1-4 класи

5-8 класи

9-11 класи

Учителі

Відгуки преси про наш захід читайте і дивіться тут.