Зустріч з письменником Романом Росіцьким

28.02.2015   Administrator   Категорія: Цікаві зустрічі

Знайомлячись з літераторами рідного краю, учні 4-А та 4-В класів зустрілись 26 лютого 2015 року з дитячим письменником, уродженцем Тернопільщини, Романом Росіцьким.
   Росіцький Роман народився у селі Малий Кунинець. Неодноразово друкувався в періодиці, у колективних збірниках «Тернопілля-95», «Подільська толока», «Самоцвіти», «Мої улюблені вірші», «Все починається з мами», «Дві кізочки». У співавторстві з дружиною Іриною Росіцькою видав чотири збірники сценаріїв шкільних свят. Автор методичного посібника «Образотворче мистецтво. 5-7 класи. Поради вчителя-практика» (2006 р.), книжечки дитячих віршів «Прудкі вітерці» (2008 р.), збірника фантастичних оповідань «Місія» (2010 р.), книжки оповідань для дітей «Мешканці Старого Двору» (2012 р.).

Зустріч була надзвичайно цікавою та веселою. Письменник розповів цікаві історії зі свого життя, поділився секретами літературної кухні, а також представив свою нову книжку "Лук нічної громовиці".

Літературні Зустрічі Роман Росіцький