Вчимося бути талановитими. Майстер-класи з пластилінової мультиплікації

21.01.2015   Administrator   Категорія: Цікаві зустрічі

Нещодавно у Тернополі пройшов VI Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко», до якого долучилися учні 4-А класу нашої школи. Подібне  масштабне телевізійне дійство для дітей відбулося у нашому місті уперше. За час проведення фестивалю школярі побували на майстер-класі з виготовлення ляльки-мотанки народного майстра Алли Шушкевич, ознайомилися з технологією створення цієї відомої народної іграшки, довідалися, як і які матеріали потрібно підбирати, щоби виріб був якомога привабливішим.

А ще наші маленькі шанувальники мистецтва потрапили на святковий «пластиліновий» майстер-клас відомої письменниці й ілюстратора Ганни Осадко. Четвертокласники проявили свої здібності у захоплюючому мистецтві ліплення та разом зі своєю роботою передали і частинку душевного тепла бійцям АТО. Ми дякуємо усім організаторам за неймовірну атмосферу та підтримку наших солдатів! Слава Україні!

5 Школа Тернопіль Майстер-Клас