Засідання педагогічної ради

25.11.2014   Administrator   Категорія: Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ

9 грудня о 11 год. у приміщенні актового залу відбудеться засідання педагогічної ради з порядком денним:

1. Про роль шкільної бібліотеки в удосконаленні навчально-виховного процесу у школі.

2. Інформація про виконання рішення педагогічної ради від 30.10.2013 р. (протокол №1) щодо покращення громадянської освіти та виховання учнів школи.

3. Формування успішної  особистості засобами нових інформаційно-комунікаційних технологій.

4. Про роботу вчителів англійської мови 9-11 класів щодо розвитку пізнавальної самостійності та творчих здібностей учнів.

5. Про організацію роботи шкільних гуртків та вдосконалення роботи з творчими учнями.

6. Інформація про виконання рішення педагогічної ради від 12.03.2012 р. (протокол №4) щодо забезпечення неухильного виконання вимог законодавства щодо охорони життя і здоров’я учнів.

Пропозиції учнів та батьків відносно питань, винесених на засідання педагогічної ради, подавати в адміністрацію школи.