Шкільні змагання "Мама, тато, я – спортивна сім’я"

02.03.2017   Administrator   Категорія: Спортивне життя

23 лютого у нашій школі відбулися спортивні змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я». Організували спортивне дозвілля для батьків та дітей Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення спільно з педагогічним колективом школи. П’ять найактивніших сімей 1-Б класу спробували свої сили у естафетах, щоб з’ясувати , яка із них найспортивніша та найзгуртованіша. Тож можемо привітати переможців - сім’ю Мартинюків, Соколовські –посіли другу сходинку і сімейство Гураль – третю. Учасників відзначили грамотами від дирекції школи та сертифікатами Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення. Як чудово, що незважаючи на проблеми та повсякденні турботи батьки знаходять час, щоб провести його активно з дітьми!

Фотографії взято із сторінки Тернопільського міського центру фізичного здоров'я населення у Facebook.