Наш Календар на 2023 рік

05.03.2023   Administrator   Категорія: Наші проєкти

Представляємо уже шосте незвичайне видання шкільного Календаря німецькою мовою, яке завдячує своєю появою у світ обдарованим дітям й підліткам школи №5 міста Тернопіль. Учасники цього творчого проєкту не лише творять прекрасне, але й успішно вивчають німецьку мову.

Кожного року Наш Календар є неповторним і відрізняється від попереднього своєю темою та ідеєю. Протягом п’яти останніх років юні художники мовою мистецтва розповідали про українські звичаї та традиції (2018 рік), про відомих німців (2019 рік), знайомили з німецькими приказками та прислів’ями, які мають відповідники в українській мові (2020 рік), з винаходами німецького народу (2021 рік) та гостинно запрошували до рідного міста, показуючи улюблені місця файного Тернополя (2022 рік). «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ» – так ми визначили тему цьогорічного Календаря, сторінки якого випромінюють любов до України. Цьогорічні малюнки відрізняються від добрих і життєрадісних попередніх років. Юні митці перенесли на папір власні біль й переживання, пов'язані з війною, свою віру в перемогу, зобразили гордість за наших захисників та простих незламних українців, які своїм героїзмом захоплюють увесь світ.

Ольга Мариніна, учителька німецької мови, заступник директора школи №5 у м.Тернопіль

Усі випуски календарів можна переглянути тут.