Умій володіти собою

05.11.2014   Категорія: Інформація для учнів

• Пам’ятайте: найкращий спосіб боротьби з душевним неспокоєм – постійна зайнятість.
  • Щоб забути свої напасті, намагайся зробити приємне іншим. Роблячи добро іншим, робиш добро собі.
  • Не намагайся змінювати чи перевиховувати інших. Набагато корисливіше і безпечніше зайнятися самовихованням.

Пам’ятай: кожна дитина – така ж яскрава й унікальна індивідуальність, як і ти, приймай її такою, якою вона є.  Намагайся знайти в людині позитивні риси, вмій бачити її достоїнства і в стосунках з нею спробуй опиратись саме на цій якості.

• Май мужність від щирого серця визнавати свої помилки. Уникай зазнайства і дозування.
  • Вчися володіти собою! Гнів, дратівливість, злість спотворюють людину. Егоїзм – джерело багатьох конфліктів. Виховуй в собі терпіння, пам’ятай, що «рана заживає поступово». Не через дрібниці.
  • Будь-яка справа починається з першого кроку! Пам’ятай: перешкоди нам даються задля нашого розвитку.
  • Людина, має необмежені можливості самовдосконалення, причому в усіх галузях своєї життєдіяльності.
  • Будь толерантною особистістю.

Толерантність (від лат. Tolerans - терплячий) – терпимість до чужих думок і вірувань.

Перед початком уроку:

• Готуйтеся!
  • Ретельно вивчайте матеріал.
  • Не бійтеся наближення тестування, контрольної роботи, підсумкової атестації.
  • Сприймайте це як можливість показати обширність своїх знань і отримати винагороду за виконану вами роботу.
  • Потрібно добре виспатися в ніч перед тестуванням, контрольною роботою, підсумковою атестацією.
  • Відведіть собі час із запасом, особливо для справ, які треба виконати перед тестуванням, контрольною роботою, підсумковою атестацією і приходьте на урок незадовго до початку.
  • Не прагніть повторити весь матеріал в останню хвилину.

Поради Психолог