Роз'яснення для батьків майбутніх першокласників щодо прийому документів під час карантину

Administrator   Категорія: Інформація для батьків

З 1 березня по 29 травня 2020 року у школах Тернополя триває обов’язкова електронна реєстрація дітей для зарахування до першого класу через систему, яка працює на основі технології Blockchain.  Для реєстрації батькам необхідно використовувати портал https://school.bloqly.com/#

Наголошуємо батькам, що електронна реєстрація продовжується. Проте, у зв’язку з введенням обмежувальних заходів в місті та країні, прийом оригіналів документів від батьків майбутніх першокласників представниками шкіл буде відбуватися після завершення карантину.

Про дату відновлення прийому документів закладами загальної середньої освіти повідомимо додатково.

Нагадаємо, що у довідку форми 086-1/о дітям у школу видаватиме дільничний педіатр.

До слова, інструкція для реєстрації дитини у школу доступна ТУТ