Пам'ятка батькам першокласників

05.11.2014   Категорія: Інформація для батьків

Конкретними носіями всього того, чим

повинна володіти дитина впродовж

свого життя, є дорослі, які її виховують

і навчають.

(Д.Ельконін)

1. Любіть дитину. Не забувайте про тілесний контакт із дитиною, обнімайте її. Знаходьте радість у спілкуванні з дітьми. Дайте дитині місце в сім'ї.

2. Хай не буде жодного дня без прочитаної книжки.

3. Розмовляйте з дитиною, розвивайте її мовлення. Цікавтесь справами і проблемами дитини.

4. Дозвольте   дитині   малювати,   розфарбовувати,   вирізати, наклеювати, ліпити. Розвивайте в дитині творчі здібності.

5. Відвідуйте театри, організовуйте сімейні екскурсії по місту, спільний відпочинок.

6. Надавайте перевагу повноцінному харчуванню дитини, а не розкішному одягу.

7. Обмежте перегляд телепередач до 30 хвилин.

8. Зверніть увагу на те, яку інформацію діти мають на тему сексу. Не дайте темі бути домінуючою, обговоріть з нею те, що її цікавить, починаючи з відмінностей між хлопчиками і дівчатками, звідки беруться діти і т.д.

9. Привчайте дітей до самообслуговування і формуйте трудові навички і любов до праці.

10. Не робіть з дитини лише споживача, хай вона буде рівноправним членом сім'ї з своїми правами та обов'язками.

Психолог Батьки Учні Першокласники Поради