Інформація для батьків майбутніх першокласників 2019-2020 року навчання

19.02.2019   Administrator   Категорія: Інформація для батьків

Ласкаво просимо до 1-го класу
Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5
з поглибленим вивченням іноземних мов

Відповідно до рішення ради школи від 20.02.2019 року у новому навчальному році планується набрати два перших класи у загальній кількості 60 учнів: один клас (30 учнів), який навчатиметься за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» та один загальноосвітній клас (30 учнів).

Адміністрація ТСШ № 5 інформує, що на виконання законів «Про освіту», «Про загальну середню освіту» та рішення ради школи  прийом дітей буде здійснюватися таким чином:

І етап: 01.03.2018 – 31.05.2019 – прийом документів та зарахування дітей до перших класів, які проживають на закріпленій за школою території обслуговування.

Після зарахування до перших класів дітей, які проживають на закріпленій за школою території обслуговування, при наявності вільних місць, проводиться прийом документів на вільні місця.

ІІ етап: 03.06.2019 – 07.06.2019 – прийом заяв батьків на вільні місця.

ІІІ етап: 10.06.2019 – 14.06.2019 -   зарахування дітей на вільні місця.

1. До 11.06.2019р. зарахування  до складу учнів школи дітей, що не проживають на закріпленій за школою території обслуговування і які відповідно до рішення ради школи МАЮТЬ ПЕРЕВАГУ при зарахуванні до перших класів НА ВІЛЬНІ МІСЦЯ, а саме:

1. діти учасників АТО;
  2. діти, старші брати та сестри яких навчаються у ТСШ № 5;
  3. діти, батьки яких є працівниками ТСШ № 5.

2. При наявності вільних місць після зарахування вище наведеної категорії дітей, до 14.06.2019 р. проводиться відбір на вільні місця шляхом жеребкування. Порядок проведення жеребкування по зарахуванню дітей до 1 класу на вільні місця погоджено на спільному засіданні педагогічної ради та ради школи 29.05.2018 року.

!!!  Наказ про зарахування на вільні місця видається після пред’явлення батьками оригіналів документів та довідки закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає дитина, про те, що ця дитина відрахована з даного закладу, або не була зарахована.

ІV етап: до 20.06.2019 – наказ по школі про розподіл по класах.

Для зарахування дитини до школи батькам необхідно подати такі документи:

- заяву на ім’я директора;
- копію та оригінал свідоцтва про народження дитини;
- медичну довідку встановленого зразка (форма 086-1/о)
- згоду на збір та обробку персональних даних;
- ОРИГІНАЛ ТА КОПІЇ ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ПІДТВЕРДЖУЮТЬ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ на території обслуговування школи, а саме:

1. Паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні);
  2. Довідка про реєстрацію місця проживання/перебування;
  3. Витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання/перебування;
  4. Довідка взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
  5. Документ, що засвідчує право власності на відповідне житло (свідоцтво про право власності, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договір купівлі-продажу тощо);
  6. Рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, права користування, права власності, права на реєстрацію місця проживання;
  7. Документ, що засвідчує право користування житлом (договір оренди тощо), що підтверджує місце проживання за умови його нотаріального посвідчення або реєстрації;
  8. Довідка про проходження служби у військовій частині.

Прийом документів проводитиметься за адресою вул. Камінна, 2, каб. № 109,
у понеділок  та середу з 13 до 15 год.

Примітки:

1.Територія обслуговування, яка закріплена за школою відповідно до рішення виконавчого комітету ТМР  від 09.01.2019р. №2:

• За Рудкою,
  • пров. За Рудкою,
  • Юліана Опільського,
  • А.Чехова (непарні 1-9, парні 2-18),
  • Родини Барвінських,
  • Т.Шевченка (1-21),
  • Камінна,
  • С.Качали,
  • С.Крушельницької (з 14),
  • Б.Хмельницького (з 18),
  • І.Франка,
  • Вояків дивізії „Галичина”.

2. На сайті школи оприлюднюється:

• Список зарахованих учнів (прізвища);
  • Оголошення про дату, час, місце і спосіб проведення жеребкування;
  • Інформація про кількість вільних місць і прізвища дітей, які претендують на вільні місця;
  • Наказ про утворення конкурсної комісії для проведення жеребкування;

3. П.І ст.13 ЗУ «Про освіту» - право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

4.  Право першочергового зарахування мають мешканці території обслуговування.

5.  Батьки мають право подати документи до будь-якої школи  (кількох шкіл) за вибором для зарахування на вільні місця.

6.  Якщо кількість дітей з правом першочергового зарахування перевищує спроможність закладу освіти , орган управління освіти  має невідкладно запропонувати на вибір батьків заклади, максимально наближені до місця проживання дітей /батьків та сприяти зарахуванню до обраних батьками закладів.