Інформація для батьків майбутніх першокласників 2018-2019 року навчання

06.03.2018   Administrator   Категорія: Інформація для батьків

Ласкаво просимо до 1-го класу
Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5
з поглибленим вивченням іноземних мов

Відповідно до нового Закону України «Про освіту» тепер учні початкових класів зможуть здобувати якісну сучасну освіту не лише в гімназіях, спеціалізованих школах чи ліцеях. В усіх школах буде створено умови для навчання. Кожен вчитель, який прийде до першокласників, пройде спеціальне навчання.

Відповідно до рішення ради школи від 21.02.2018 року у новому навчальному році планується набрати два перших класи у загальній кількості 60 учнів: один клас (30 учнів), який навчатиметься за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» та один загальноосвітній клас (30 учнів).

Адміністрація ТСШ № 5 інформує, що на виконання законів «Про освіту», «Про загальну середню освіту» та рішення ради школи  прийом дітей буде здійснюватися таким чином:

І етап: 23.04.2018 – 31.05.2018 – прийом документів та зарахування дітей до перших класів, які проживають на закріпленій за школою території обслуговування;

ІІ етап: 01.06.2018 – 15.06.2018 – прийом заяв батьків на вільні місця. Порядок та умови прийому дітей на вільні місця розробляються МОН України. Відповідно до рішення ради школи перевага при зарахуванні дітей до перших класів на вільні місця надаватиметься:

1) дітям учасників АТО
2) дітям, старші брати та сестри яких навчаються у ТСШ № 5
3) дітям, батьки яких є випускниками ТСШ № 5

ІІІ етап: до 01.09.2018 – наказ по школі про зарахування учнів до 1-х класів, розподіл по класах.

Для зарахування дитини до школи батькам необхідно подати у канцелярію школи (вул. Камінна, 2) такі документи:

- заяву на ім’я директора:

• зразок заяви у клас, який навчатиметься за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»,знаходиться у канцелярії та на сайті школи

• зразок заяви у загальноосвітній клас (тільки для дітей, що проживають у мікрорайоні школи) теж знаходиться у канцелярії та на сайті школи

- копію свідоцтва про народження дитини;

- медичну довідку встановленого зразка.

При подачі документів батькам при собі необхідно мати копії документів, які підтверджують місце проживання на території обслуговування школи.

Адміністрація школи повідомляє, що у 2018-2019 н.р. буде продовжено набір до першого класу, учні якого навчатимуться за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» (наказ МОН України № 1319 від 02.11.2016р)

Збори для батьків майбутніх першокласників відбудуться 28.03.2018 року о 18.00 год. в приміщенні актової зали школи.

Територія обслуговування

яка закріплена за школою рішенням виконкому Тернопільської міської ради від 21.02.2018р. № 113:

вул. Броварна,  пров. Броварний, вул. Гніздовського, вул. Я.Головацького, вул. За Рудкою, пров. За Рудкою, вул. А.Чехова, вул. Вояків дивізії «Галичина»