Інформація для батьків майбутніх першокласників

01.06.2018   Administrator   Категорія: Інформація для батьків

До уваги батьків майбутніх першокласників

Відповідно до п.3 розділу ІІ «Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року № 367, діти, які не проживають на закріпленій за школою території обслуговування, зараховуються у школу за умови подання довідки закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає дитина, про те, що ця дитина відрахована з цього закладу, або не була зарахована до нього (додаток 2 вище названого Порядку.

Адміністрація школи просить батьків, які подавали заяви у 1-й клас і не належать до території обслуговування школи № 5, терміново подати у канцелярію школи такі довідки.

Прізвища дітей,зарахованих до перших класів наказом по школі від 01.06.2018 року №148 як такі,що мають право на першочергове зарахування

1-А клас

• Мелехов-Шелія
  • Новаков

ОГОЛОШЕННЯ

Відбір на вільні місця шляхом жеребкування буде проводитись 8 червня 2018 року, 12.00 годині, у приміщенні актової зали школи.

Інформація про кількість вільних місць і прізвища дітей, які претендують на вільні місця

Станом на 01.06.2018 року є 20 вакантних місць у перших  класах

Список дітей,

які претендують на зарахування на вільні місця за результатами жеребкування

• Андруник
  • Шумний
  • Явна

НАКАЗ

31 травня 2018 року                                                                    № 147

Про створення конкурсної комісії

для проведення жеребкування

Відповідно до «Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року № 367

НАКАЗУЮ:

1. Створити конкурсну комісію для проведення жеребкування у складі:

Андрющенко Т.Ю. - голова комісії, заступник директора школи з навчально-виховної роботи.

Величко В.О. - член комісії, керівник методичної комісії вчителів початкових класів

Гамулевич О.П. - член комісії, голова ради школи.

2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

проведення жеребкування по зарахуванню дітей до 1-го класу
на вільні місця

Відповідно до п.2 «Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», затвердженого наказом МОН України 16.04.2018 року № 367 встановлено наступний Порядок проведення жеребкування по зарахуванню дітей до 1-го класу на вільні місця:

1. При наявності вільних місць після зарахування до першого класу дітей, які мають право на першочергове зарахування, на сайті школи оприлюднюється даний порядок проведення жеребкування та список дітей, які претендують на зарахування на вільні місця.

2. Наказом директора школи створюється комісія по проведенню жеребкування у кількості 3 педагогічних працівників та визначається час і місце проведення жеребкування. Даний наказ оприлюднюється на сайті школи.

3. Комісія по проведенню жеребкування визначає форму бюлетенів по жеребкуванню та спосіб його проведення, враховуючи, що загальна кількість бюлетенів повинна відповідати загальній кількості заяв батьків, а кількість бюлетенів по зарахуванню дітей на вільні місця – кількості вільних місць.

4. Жеребкування здійснюється за добровільної присутності батьків дітей, які претендують на вільні місця, на засадах випадкової вибірки, публічності, прозорості та відкритості.

5. Комісією ведеться протокол проведення жеребкування, результати якого оголошуються та заносяться у протокол під час проведення жеребкування.

6. На підставі протоколу про проведення жеребкування , директор школи до 15 червня видає наказ про зарахування дітей до 1 класу на вільні місця за умови подання батьками до 10 червня оригіналів необхідних документів, визначених підпунктами 2-4 пункту 4 розділу І «Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», затвердженого наказом МОН України 16.04.2018 року № 367, та довідки закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає дитина, про те, що ця дитина відрахована з цього закладу, або не була зарахована до нього (додаток 2 до вищеназваного «Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», затвердженого наказом МОН України 16.04.2018 року № 367).