Звітно-виборча конференція учнівського самоврядування

03.06.2019   Administrator   Категорія: Новини

30.05.2019 р. в актовому залі нашої школи пройшла звітно-виборча конференція учнівського самоврядування. Основними завданнями конференції було: підбити підсумки діяльності учнівського самоврядування за 2018-2019 н.р. та обрати нового голову учнівського самоврядування. Щуцька Д. прозвітувала про проведену роботу учнівської ради за останній навчальний рік. Снітинський В. та Мірошник В. - кандидати на посаду нового голови учнівського самоврядування школи, виступили зі своїми пропозиціями щодо роботи учнівсьної ради школи на новий навчальний рік. Присутні учні у складі 85 осіб, шляхом таємного голосування обрали Мірошник В. головою учнівського самоврядування. Призначено головами секторів наступних учнів: сектор «Розум та милосердя» – Григорчук Марта, учениця 10-Б класу; сектор «Дозвілля» – Шлюсар Юлія, учениця 10-А класу; сектор «Прес-центр» – Думанський Ілля, учень 8-Б класу; сектор «Олімпієць» – Мидзин Віта, учениця 10-А класу.