Зустріч учнів 3-А класу з правоохоронцями

13.05.2019   Administrator   Категорія: Новини

Організація бесід і зустрічей учнів з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи у школі, вона  дозволяє учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її  в майбутньому.Також профілактична, превентивна робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

10 травня 2019 року відбулася зустріч учнів 3-А класу із працівниками відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Тернопільській області, лейтенантом поліції Ракочим Ігорем Івановичем та сержантом Миколюк Оксаною Володимирівною, які провели виховну бесіду щодо культури поведінки дітей у школі.

Під час бесіди поліцейські ознайомили дітей з видами правопорушень, які зустрічаються у шкільному середовищі та звернули увагу на  відповідальність учнів та їх батьків за скоєні правопорушення, нагадали правила безпечної поведінки, розповіли про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути. Учні уважно слухали розповідь правоохоронців, ставили питання та ділилися своїми думками. Школярі були в захваті від зустрічі та дякували працівникам поліції за проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу. Адміністрація школи щиро вдячна представникам правоохоронних органів за співпрацю.