Зустріч учнівського самоврядування школи з Маргаритою Христюк

04.09.2020   Administrator   Категорія: Новини

03 вересня 2020 р. представники учнівського самоврядування школи зустрічалися з Маргаритою Христюк, працівником відділу зв’язків з громадськістю Тернопільської міської ради, відповідальною за реалізацію шкільного громадського бюджету.

Фахівець ознайомила присутніх із Положенням про шкільних громадський бюджет, зауваживши, що проєкт має на меті навчити учнів вигадувати та розробляти ідеї, комунікувати та працювати в команді, розвивати відчуття причетності та важливості власного голосу, тим самим сформувати активного, розумного громадянина з критичним мисленням, який в майбутньому буде брати участь у прийнятті рішень в громаді та суспільстві.

Здобувачів освіти  повідомили про інструменти громадської участі учнів. Маргарита Христюк говорила про те,  як правильно проводити просвітницьку та промоційну кампанії, ознайомила з порядком подання,  розгляду та оцінки проєктів, організацією голосування та визначення переможців, а також процедурою реалізації проєктів-переможців.

Зустріч була змістовною, пізнавальною, насиченою цікавими ідеями та думками.