Всесвітній день води

Administrator   Категорія: Новини

Всесвітній день води, дата якого припадає на 22 березня, відзначає вся планета, і наша школа не залишилась осторонь цього свята та скористалась хорошою можливістю нагадати школярам про надзвичайну важливість водних ресурсів для оточуючого середовища і розвитку суспільства.

Для учнів десятих класів було проведено виховну годину «Разом піклуймося про воду» (вчитель – Гамулевич О.П). Даний захід сприяв розширенню уявлень учнів про роль води в житті людей, поглибленню знань про водні ресурси та функцію води в організмі. Учні спробували вирішити проблемне питання «До чого може призвести безвідповідальна поведінка?», переглянули фільм «Велика таємниця води» та створили спільний соціальний плакат «Подорож краплини H2O».

Учасники учнівського самоврядування спільно із шкільною бібліотекою відзняли мотиваційний відеоролик «Добра вода – добре життя!»

Також створено інформаційний буклет про воду «Кожен з нас океан!».

Всесвітній День Води Вода H2O