Вручення свідоцтв випускникам 9-х класів

29.06.2016   Administrator   Категорія: Новини

10 червня 2016 року в актовій залі школи відбулося вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту випускникам 9-х класів.
   85 учнів 9-х класів в урочистій атмосфері отримали свідоцтва про базову загальну середню освіту, з них дев’ятеро - свідоцтва з відзнакою. З вітальним словом звернулися до випускників заступник директора школи з навчально-виховної роботи Мариніна Ольга Іванівна та класний керівник 9-Б класу Крамар Марія Петрівна.
   Вітаємо усіх випускників й бажаємо гарного відпочинку, лагідного, теплого літнього сонечка та мирного неба. З нетерпінням  чекатимемо 1-го вересня нового навчального року тих учнів, які продовжать навчання у 10 класі, щоб здобувати загальну середню освіту.
   Тим випускникам, які сьогодні прощаються зі школою, зичимо успіхів, особистих перемог і здійснення усіх задумів та творчих планів.
   Нехай вас завжди супроводжує міцна шкільна дружба, і нехай стають вам у нагоді мудрі поради ваших шкільних наставників! У добру путь!