Вікторина «Ерудити» від School News

05.10.2016   Administrator   Категорія: Новини

23-26 вересня для учнів 5-7 класів школи проведено вікторину «Ерудити» за ініціативою учасників групи «School News»! Під час I туру учасники змагалися клас проти класу, брали участь у різних пізнавальних конкурсах, відпочивали та гарно проводили час! За підсумками змагань найкращі знання показали учні  6-А, 7-Б та 7-В класів.
   Під час фіналу команди завзято змагалися за перемогу!!! Особливо напруга зросла на останньому конкурсі!!! За результатами фіналу перше місце отримав 7-В клас, випередивши 7-Б лише на 1 бал! Третє місце здобув 6-А клас!
   Протягом усіх етапів конкурсу учасники продемонстрували високий рівень своєї обізнаності, активність та неабиякий інтузіазм. Учні розширили свій світогляд і поглибили знання з історії свого народу та країни; розвивали почуття гордості за свою Батьківщину, патріотизм, людяність, любов і повагу до рідного краю.
   По завершенні заходу учасники вікторини отримали грамоти та солодкі подарунки. Вітаємо переможців!!!

School News