Урок позакласного читання "Літературні постаті Тернопілля. Василь Ярмуш" в 2-А класі

01.06.2023   Administrator   Категорія: Новини

Чарівний світ літератури допомагає через призму бачення письменника глянути на навколишній світ, замилуватись ним і відчути гордість, що живеш на землі, яку палко любило не одне покоління українців. Саме такою є мета уроків читання, які формують національну свідомість моїх учнів.

Знайомство з донькою В.Ярмуша, Мирославою Ярмуш, яка подарувала книжки дітям, чиї батьки зараз боронять наш край, а також презентувала нам свій проєкт "Історію України творять Особистості" - справили неймовірне враження для моїх вихованців. Саме такі уроки дають величезні можливості для виховання справжнього громадянина незалежної України, зацікавлять дітей вчити історію рідного краю, ознайомившись із творчістю письменників-патріотів.