Урок - подорож "Пройти крізь Чорнобиль"

26.04.2024   Administrator   Категорія: Новини

38 років минуло з моменту Чорнобильської катастрофи. Ця трагедія назавжди змінила долі мільйонів людей. Трагедія Чорнобиля показала людству, що жертвами недбалості і нехтування безпекою можуть стати не тільки сучасники і наші діти, а й наступні покоління. Під загрозою може опинитися  майбутнє людства.

Вшановуючи подвиг ліквідаторів аварії на ЧАЕС та мужність сьогоднішніх працівників, які несуть службу на станції у цей непростий час, у школі педагогом-організатором був проведений урок-подорож у 5-А, 5-В, 6-Б, 6-В класах, під час якого учні змогли віртуально побувати у центрі подій та дізнатися цікаві факти про Чорнобильську катастрофу.

Минуть ще роки й десятиліття, а цей трагічний день усе одно хвилюватиме серця людей. Наш земний уклін і вдячність усім, хто взяв участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Чорнобиль