Tydzień języka polskiego / Тиждень польської мови у школі [School News]

08.11.2016   Administrator   Категорія: Новини

​Dzień dobry! З нагоди Дня Незалежності Польщі в нашій школі 7 листопада розпочався тиждень польської мови. Це чудова нагода для учнів проявити себе!!!
​В рамках святкування відбудуться наступні заходи:
7 листопада – день загальних відомостей про Польщу; підготовка учнями школи плакатів на тему польської культури.
8 листопада – день польської літератури.
9 листопада – "W gościach u kreskówki"(в актовій залі школи транслюватимуть мультфільми для учнів 4 класів).
• 10 листопада – "Dzień flagi" і "Solidarności z polskim narodem".В знак солідарності з цією країною учні приходять у школу одягнуті в червоно-білий одяг.
11 листопада – "Dzień Niepodległości Polski".В школі проводитиметься ярмарок польських страв.
​Бажаємо вчителям, учням та гостя школи провести ці дні весело та пізнавально!!!

День Незалежності Польщі School News