Тарасові читання

15.03.2021   Administrator   Категорія: Новини

Тарас Шевченко знайомий кожному українцю ще змалечку. Талант його багатогранний, а творчість – оригінальна. За його віршами та художніми полотнами можна вивчати історію України.  Він був і залишається справжнім митцем.

У школі з нагоди відзначення 207-ї річниці від дня народження світоча української культури, геніального поета, художника та мислителя відбувалися онлайн-читання поезії Тараса Шевченка «Ми – з Кобзаревого роду!». У ці березневі дні учні 1-Б, 1-В, 2-А, 2-Б, 3-А, 3-Б, 3-В, 5-В декламували поезію великого Кобзаря, пройняту його могутнім духом, його пророчим словом  й натхненною піснею.

Тарас Шевченко – це не минуле, Тарас Шевченко – це сьогодення. Для України і в Україні він житиме вічно. Сьогодні, як ніколи, поет органічно злився зі своїм великим, нескореним народом і твердо ступає повсюдно в нашій вільній державі.