Свято національного єднання

22.05.2023   Administrator   Категорія: Новини

18 травня 2023 року відбулося загальношкільне свято Вишиванки. Такого сильного внутрішнього єднання не відчувала наша шкільна родина з часу повномасштабного вторгнення агресора. Різнобарв’я кольорів, орнаментів, стилів заповнили шкільні кімнати, коридори та актову залу. У цей день по-особливому тепло й трепетно радісно було у школі. Адже Українська вишиванка - не просто святковий одяг. Споконвіку сорочка, вишита дружиною або мамою, вважалася потужним оберегом від нещасть: кожен стібок зберігав у собі любов і тепло душі. Вишиванка - це частина генетичного коду українця.

Після урочистого маршу вишиванок в актовій залі школи учні взяли участь у змаганнях, які відбулися за такими локаціями:

• «Мальовнича» – конкурс на краще представлення малюнку  про вишивані обереги українців,
  • «Історична»  – вікторина «Сторінками  історії української культури»,
  • «Поетична» – конкурс на краще декламування поезії про вишиванку.

У кожній локацій членами журі визначені кращі з кращих – переможці, нагородження яких відбулося в актовій залі. Під час виконання Гімну України, здавалося, не витримають стіни потужного єднального співу шкільної родини, який об’єднав усіх присутніх своєю силою незламного духу української нації – народу,  який змушений зараз відстоювати свою національну автентичність і боротися за неї, віддаючи свої життя.

Ольга Мариніна, заступник директора школи

День Вишиванки