Свято Букварика у 1-Б класі

22.05.2023   Administrator   Категорія: Новини

Традиційне шкільне свято – свято Букварика– відбулося у 1-Бкласі. Це святковий захід, де першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком.

Не таємниця, що найбільше найрізноманітнішої, найновішої, найцікавішої і найпотрібнішої інформації дитина отримує саме в перший рік свого навчання у школі. Тому, щоб віддати шану Букварику, до  свята готувалися особливо старанно. Разом із класним керівником Сапужак Ольгою Володимирівною, вчили вірші та проводили конкурси, а з музкерівником Чех Зоряною Любомирівною підготували гарні музичні композиції.

На свято завітало багато гостей. Це і  батьки, бабусі та дідусі, братики й сестрички. А маленькі першокласники продемонстрували, чого вони навчилися протягом свого шкільного року.


Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із своєю першою учителькою Ольгою Володимирівною, яка стала їм і другою мамою, і другом, і мудрим наставником.

 

 

    Свято Букваря

 

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід
Поділіться з друзями