Святий Миколай завітав у школу

21.12.2020   Administrator   Категорія: Новини

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб обдарувати дітей за їх добрі вчинки.

Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, тому що Святого Миколая завжди вважали їх покровителем і заступником. Тож саме вони найбільше чекають на це свято. Адже малеча знає, що за її слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе безліч подарунків.

Цього святкового дня учні нашої школи радо зустрічали Святого Миколая, який прийшов до них з подарунками та привітаннями. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконують, що важливо творити добро та дарувати всім свою любов, і тоді на обличчях ніколи не згасатиме щаслива усмішка та дитяча радість.

Наслідуємо добро і вчинки Святого Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.

Святий Миколай У Школі