Шевченківські дні у школі - 2020

16.03.2020   Administrator   Категорія: Новини

«І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій
Не забудьте пом’янути…»

З року в рік у нашій школі №5 відзначають Шевченківські дні 9 і 10 березня, які припадають на роковини народження і смерті Великого Кобзаря. Щороку це випробування на креативність та творчу уяву, духовне сприйняття слова Шевченка. З нагоди свята у нашому навчальному закладі проведено ряд заходів, серед яких найбільшої уваги заслуговують: тематичний мистецький флешмоб «Наш Шевченко», під час якого юні художники школи 3-11 класів спільними зусиллями намалювали портрет нашого поета і художника, та промоакція «Читаймо Шевченка вголос». Огненні рядки «Кобзаря» наскрізь проймають серце слухачів, бо слово Тараса наділене винятковою здатністю не тільки виховувати а й надихати вірою у краще майбутнє.