Розпочався інституційний аудит в нашому закладі

Administrator   Категорія: Новини

У Тернопільській спеціалізованій школі I-III ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов  розпочався інституційний аудит – зовнішнє оцінювання роботи школи, під час якого незалежні експерти перевірятимуть дотримання закладом освіти вимог чинного законодавства у сфері загальної середньої освіти, оцінюватимуть освітні та управлінські процеси закладу, функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Проводять інституційний аудит представники управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області та незалежні освітні експерти.

Інституційний аудит – це нова процедура оцінювання якості освіти у школах. Цей інструмент Державна служба якості освіти України почала використовувати у 2019 році в межах впровадження системи забезпечення якості освіти. Місія аудиту – допомогти школам підвищити якість їхньої діяльності та сприяти зростанню суспільної довіри до освіти.
Підготуватися до інституційного аудиту допоможе Абетка для директора - https://sqe.gov.ua/abetka-dlya-dyrektora-2021/