Проща в Зарваницю

27.05.2019   Administrator   Категорія: Новини

Марійський духовний центр «Зарваниця» –  одна з найвизначніших католицьких святинь світу. Більше того, це найбільша святиня Української Греко-Католицької Церкви. Зарваниця щороку скликає сотні тисяч прочан зі всієї України, а часто, й світу.

23 травня 2019 р. уже традиційно, 15 рік поспіль, близько 450 учнів, вчителів та батьків нашої школи разом із братами-семінаристами Тернопільської вищої духовної семінарії ім. Й. Сліпого здійснили паломницьку поїздку до Марійського духовного центру «Зарваниця». Усі разом приїхали до Зарваниці, щоб подякувати Богові та Пресвятій Богородиці за успішно прожитий навчальний рік. Цьогорічна проща розпочалась із Божественної Літургії в Соборі Матері Божої Зарваницької. Присутні отримали можливість духовно збагатитись, отримати прощення гріхів у Святій Тайні Сповіді та прийняти Пресвяту Євхаристію, слухати духовну науку від адміністратора Собору о. Дмитра Квича. Після того, прочани відвідали український Єрусалим, де для них брат Назар провів цікаву екскурсію. Усі бажаючі мали нагоду приступити до чудотворної ікони Божої Матері Зарваницької у Парафіяльній Церкві Пресвятої Трійці. На завершення брати-семінаристи провели для дітей танцювальний флешмоб. Повертались усі додому духовно збагаченими, очищеними від гріхів та у піднесеному настрої.

Натхненна цьогорічною прощею у Зарваницю, вчитель польської мови Дідух Наталія Володимирівна, написала вірш:

Із Зарваниці

Від Божого дому