Профорієнтація від громадської організації «Успіх»

21.05.2021   Administrator   Категорія: Новини

З метою допомоги старшокласникам у виборі майбутньої професії та завдяки співпраці школи із громадською організацією «Успіх», здобувачі освіти 9-х та 10-х класів взяли участь у профорієнтаційному тестуванні за програмою Career Direct.

Пройшовши опитування,  діти отримали детальні персональні звіти в електронному та паперовому варіантах з результатами, дізналися про власну особистість, інтереси, цінності, навички і здібності важливі при виборі майбутньої професії.

За результатами тестування 18 та 20 травня у школі відбулися консультації. Під час консультацій учні за допомогою таблиць-співставлень досліджували відповідність особистості певній професії. На основі звіту вчилися складати «Особистий портрет професійних якостей» та визначали найкращу професію для себе. Бажаємо кожному обрати професію, яка приноситиме задоволення!